את העבודה המשותפת התחלנו כשלושה חודשים לפני הפסטיבל, ולאורך כל הדרך עבדו הבנות מולי באופן משביע רצון ואף למעלה מזאת. העברת המידע והפרטים הטכניים "תוקתקו" מול המפיק הטכני של האירוע ללא שום תקלות ובעיות.
לאורך כל הדרך, כל בקשה או בעיה שעלתה, טופלה מיידית על ידי הבנות והותירה לי את האפשרות להתעסק בעבודתי ללא צורך לדאוג, ולו לשנייה ( עוד אציין כי התנאי השטח בהן עבדו הבנות בוואדי ניסנאס לא עמדו לטובתן )
מי שייקח את ליאורה והילה לעבוד עבורו מבטיח לעצמו לא רק ראש שקט אלא גם עבודה משובחת, אמינה, יצירתית ומעל ומעבר להכל, ליאורה והילה הן שתי נשים נעימות חברותיות וכובשות, ההופכות את העבודה מולן, גם בשיא הלחץ והעומס, לנעימה ונטולת לחצים.

הילה גושן, מנהלת תחום תרבות ומפיקה אומנותית, בית הגפן

תודה ענקית על הפקת "הכפר הנבטי" בממשית. נכנסתן לזירה בלתי מוכרת ומסתורית ומייד השתלבתן והובלתן בצורה טבעית, רגישה ומקצועית. היה כייף לעבוד איתכן וכמובן שממשיכים גם בחגים הבאים.

נדב טאובה, ממונה קהל וקהילה במחוז דרום, רשות הטבע והגנים

היה מהמם! אין לי מילים. באמת. והכי חשוב הייתה אווירה מהממת. היה לי העונג לעבוד איתכן ושלא תחשבו שנפטרתן ממני, אנחנו ממשיכות יחד לאירועים הבאים וניורק על הפרק:)

שנהב ברוך, מנהלת משאבי אנוש, Traffic Point

תודה על השתתפותך באירוע ההתרמה של עמותת "מרכז מעשה" ועל עזרתך המקצועית בהפקת האירוע.
סייעת לנו רבות בחשיבה יצירתית לאורך כל תקופת ההכנות. במקצועיות רבה ניווטת דרך בעיות וקשיים, תמיד בחיוך, עם אוזן קשבת, ועם פתרונות מוכנים לכל בעיה. היית זמינה לכל שאלה תחת מענה לכל קושי.
היה לנו לעונג רב לעבוד איתך, בזכותך ערב ההתרמה שלנו קרם עור וגידים, תרמת רבות להצלחתו ועל כך תודתנו נתונה לך.

סיגל ארביטמן, רכזת חוג הידידים, מרכז מעשה

בשמי ובשם ההנהלה וצוות מרכז מיח"א, אני מבקש להודות לך על הפקה ללא דופי של אירוע ההתרמה השנתי של העמותה, אשר התקיים אתמול במוזיאון א"י.
למרות ההתרעה הקצרה, הצלחת לחבר את כל הגורמים, לשלוט בפרטים ולנהל את האירוע בתיאום עם גורמי הפנים והחוץ, בצורה מושכלת ומקצועית, כל זאת בשלווה וברוח טובה.

בועז הרמן, מנכ"ל מיח"א

יצאנו כולנו בתחושה נפלאה של התרוממות הרוח. שמחתי לראות את האנשים הרבים יוצאים בתחושה חזקה של "גאוות יחידה".
הרעיון היפה הצליח מעל ומעבר בזכותך- בזכות השקעתך הרבה עם הרבה חוכמה, רגישות, נחישות ובעיקר עם כל הלב הענק שלך.
תודה ענקית לך על ההפקה המעולה ועל הדאגה לכל פרט ופרט.
היה ערב מרשים וכולם מדברים על הערב המיוחד מעורר ההשראה ב" אליאנס".

ורדה כגן, מנהלת ומנכ"לית תיכון אליאנס

חברת לילה תקשורת שיווקית, בבעלותן של ליאורה דותן והילה ז"ק, הפיקה ומפיקה עבור מועצת גזר מגוון אירועים בן השנים 2016-2018 ובניהם- הפנינג סיום של צעדת הרצל, אירוע תנועות הנוער של המועצה, פסטיבל בריאות ועוד.
העבודה מתבצעת במקצועיות, שרירותיות והקשבה, ירידה לפרטים ומקוריות

רותם אלקובי, מנהל אגף תרבות ואירועים, מועצה אזורית גזר

ברצוננו להודות לכן על תחקיר והפקת מרכז מבקרים יפה ומרשים של משמר דוד.
הובלתן תחקיר איכותי ומקצועי בדרך מיוחדת, נקייה ויצירתית והצלחתן לחבר את כל הנקודות לשלם שגורם לנו התרגשות וגאווה רבה!
גם כשלפעמים היה נדמה שהמשימה מורכבת וסיזיפית, גם כשהיו הפתעות וקשיים בדרך. תמיד באתן עם רעיון לפתרון, הברקה, חשיבה יצירתית, ללא פשרות וכל זאת תמיד עם המון הקשבה לצרכי היישוב.
והכי חשוב הרגשנו שאתן עושות את העבודה עם המון רגש ומכל הלב ועל כך אנו מודים ומוקירים מאוד את עבודתכן למעל היישוב ותושביו.

תושבי משמר דוד, טל דרי- יו"ר הועד

אנו רוצים להודות לכן על הפקת הסרט המדהים שלנו והחיבור לצמד התותחים! התשבוחות לא מפסיקות להגיע, אז שוב המון תודה ולהמשך פרוייקטים משותפים ביחד

אורית מנבר- אבן צור, סמנכ"לית שיווק, רולדין

תודה על הפקת כנס המחזורים הנפלא. מהרגע הראשון שהכרתי אתכן התפעמתי מרגישות החוכמה המקצועיות, והלב הרחב. הייתן נהדרות ומקסימות, ואני מקווה שנצליח לעשות דברים יפים ונוספים יחד. מעריך מאוד.

ד"ר אבי בנבנישתי, מנהל תיכון קלעי