פסטיבלים וירידים

Lilla מתמחה בהפקת פסטיבלים וירידים צבעוניים בכל רחבי הארץ, ומלווה את לקוחותיה במסירות, בדגש על "ראש שקט" ומינימום התעסקות מצדם. מטרתנו להיצמד לתכנית הרצויה ולתבל את האירוע בצבעוניות הנדרשת מבחינת עיצובים, תכנים מפתיעים ומגוון פעילויות מהנות למשפחות או לעובדים.

על הפקת האירועים מנצחות הילה וליאורה המגיעות בשיא האנרגיות להפקת אירוע שונה מהסטנדרט ובלתי נשכח. כדי להגיע למקסימום הנאה, אנו מלוות כל לקוח באופן אישי החל משלב הרעיון, איסוף המידע, היזמות, השיווק, גיוס מציגים, חסויות והפקת הפסטיבל/היריד בפועל. כל זאת נעשה תוך שמירה על סדר וארגון תמידיים וניצול מיטבי של התקציב.

הפנינג צבעוני בכל נושא שתבחרו

הפקת הפסטיבלים והירידים מותאמים לעיריות ומועצות. ניתן לבחור בכל נושא רצוי, החל מאירועי אוכל, בירה, ספורט ובריאות, מוזיקה, איכות הסביבה וכן ירידים קבועים או מתחלפים. בשל המורכבות הבירוקרטית, ההפקה כוללת טיפול וליווי בנושא הרישוי, לרבות הוצאת האישורים מול הגורמים הרלוונטיים להפקת האירוע: משטרה, משרד הבריאות, כב"א, מד"א, אקו"ם ועוד.

ההפקה נעשית במקומות סגורים או תחת כיפת השמים במגוון לוקיישנים פתוחים: בטבע, ברחובות העיר, בנמלים, במרחבים ציבוריים, פארקים ייעודיים ועוד. כדי להפוך את האירוע למיוחד, אנו מקפידות ללוות כל לקוח באופן אישי בכל התהליך, החל מפרסום, דרך עיצוב וארגון הספקים וכלה בחשיבה יצירתית על הפרטים הקטנים ביותר.

אז מה יהיה לנו בתהליך ההפקה?

  • בניית תקציב, תמהיל, קונספט, צרכים ומטרות
  • חשיבה יצירתית – יחד נבצע תחקיר מעמיק ונשלב רעיונות יצירתיים ליצירת קרנבל ססגוני המתאים לאופי הפסטיבל.
  • אישורים – אנחנו דואגות לענייני הרישוי והתהליכים הבירוקרטים מול הרשויות הרלוונטיות לאירוע חוץ כמו משטרה, משרד הבריאות ועוד.
  • מעצבים - בניית קונספט מדויק, תפאורה, צבעים, ריהוט, ביתנים ואלמנטים נוספים היוצרים אווירה צבעונית.
  • תכנים – נשלב מגוון פעילויות לבחירה, החל מפעילויות לילדים, ביתנים, דוכני אוכל ויצירה ועוד.
  • פעילויות קדם וחסויות – נדאג לייצר פעילויות קד"מ מדליקות על פי בחירה לנותני החסות.

חשוב לנו שתגיעו כאורחים לאירוע שלכם, ולכן נדאג לכם לשקט נפשי לאורך כל תהליך ההפקה!

בואו נדבר על האירוע שלכם

סגירת תפריט
×

עגלת קניות