פסטיבלים, ירידים ואירועים במרחב הציבורי

Lilla מתמחה בהפקת אירועים במרחב הציבורי וביניהם – פסטיבלים, ירידים  ואירועי קונספט, החל משלב הרעיון ועד האירוע בפועל.

 קיום אירועים תחת כיפת השמיים מותנה בהוצאת רישוי מרשויות המדינה (משטרה, כב"א, הרשות המקומית) ועמידה בתנאיי בטיחות גבוהים. אנו מטפלות בנושא הרישוי משלב העבודה על התוכניות ועד לקבלת האישור.

בניית הקונספט נעשית לאחר חשיבה ותחקיר מקיף על קהל היעד אליו מכוון האירוע, האם מדובר באירוע משפחות ?  אירוע ספורט ?  תרבות או פנאי? פסטיבל יין /בירה ? אירועים לגיל השלישי? לכל אירוע אופי אחר והתכנים מותאמים לקהל.

ומה לגבי הנראות והמיתוג ? הקפדה על נראות אחידה ואסתטית ומיתוג יצירתי וברור לגמרי עושים את ההבדל. אנו מקפידות על דוכנים אחידים, עם שילוט שכולל את לוגו האירוע, שילוט מתאים להכוונה, מיתוג במה ושטח .

כדי להגיע למקסימום הנאה, אנו מלוות כל לקוח באופן אישי החל משלב הרעיון, איסוף המידע, היזמות, השיווק, גיוס מציגים, חסויות והפקת הפסטיבל/היריד בפועל. כל זאת נעשה תוך שמירה על סדר וארגון תמידיים וניצול מיטבי של התקציב.

הפנינג צבעוני בכל נושא שתבחרו

הפקת אירועים וירידים במרחב הציבורי מותאמת לעיריות ומועצות. ניתן לבחור בכל נושא רצוי, החל מאירועי אוכל, בירה, ספורט ובריאות, מוזיקה, איכות הסביבה ולהחליט האם מדובר באירוע חד פעמי או מתמשך…? 
בשל המורכבות הבירוקרטית, ההפקה כוללת טיפול וליווי בנושא הרישוי, לרבות הוצאת האישורים מול הגורמים הרלוונטיים להפקת האירוע: משטרה, משרד הבריאות, כב"א, מד"א, אקו"ם ועוד.

ההפקה נעשית במקומות סגורים או תחת כיפת השמים במגוון לוקיישנים פתוחים: בטבע, ברחובות העיר, בנמלים, במרחבים ציבוריים, פארקים ייעודיים ועוד. כדי להפוך את האירוע למיוחד, אנו מקפידות ללוות כל לקוח באופן אישי בכל התהליך, מהקטן ועד הגדול- החל מפרסום, דרך עיצוב וארגון הספקים, תקציב, רישום קהל ועוד 

אז מה כולל תהליך ההפקה?

כל אירוע מתחיל מחלום, עבורנו זו זכות להגשימו.

בואו נדבר על האירוע שלכם...